Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

EVDEN EVE NAKLİYAT

Hatipoğlu Nakliyat evden eve taşımacılık firması ile taşınma sürecinizin her aşamasında güvenle kaliteli hizmet alabilirsiniz.

HAZIRLIK

Paketleme öncesi eşyaların montajı var ise, yerlerin sökülmesi, paketlemek için bulunduğu mekanda uygun yere taşınması ve çalışma ortamı hazırlanması işlemlerinin tamamını kapsar. Ayrıca bu aşamada nakliyat planı hazırlanır ve hangi eşyaların öncelikli olarak taşınması veya gideceği yerde hangisinin önce yerleştirileceği hesaplanarak yıpranmaları önlenir.

PAKETLEME

Taşınır mallarınız ve eşyalarınız cinslerine göre farklı ebatlarda üretilmiş, raflı ve askılı koliler, paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle eşyalarınızın zarar görmeden yer değiştirmelerini sağlayan nakliyat aşamasıdır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmiş yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Büyük cam ve ayna için özel tahta kafes koruması, antika eşyalar için ise özel bir paketleme yapılmaktadır.

TAŞIMA

Eşyalar paketlendikten sonra taşıma araçları ile dar alanlardan geçerken çarpmalara karşı önlemler alınarak zedelenmeleri önlenmiş olur. Yüksek katlardan yapılan taşıma işlemi için özel nakliyat vinci kullanılarak taşıma pencereden veya balkondan yapılırarak güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanır.

YÜKLEME

Eşyaların kamyon ve kamyonetlere yüklenirken boşaltma noktasında hangi eşyanın "yeni mekana" ne şekilde yerleştirileceği düşünülerek boşaltma önceliğine göre yerleştirme yapılır. Koliler içindeki eşyalarınız kamyonlar içinde sabitlenirken çarpmalar ve sallantılar önlenerek zarar görmeleri önlenmiş olur.

SEVKİYAT

Nakliyatın boyutuna göre ve eşyalarınızın durumuna göre kasaları özel imal edilmiş kamyon ve kamyonetlerimiz yeni yerinize kadar sizleri ve eşyalarınızı uzman ekibimiz ile güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşır ve konfor yaşatır.

BOŞALTMA VE TAŞIMA

Yeni mekanınıza nakledilen eşyalarınız boşaltma ve yerleştirme önceliği hesaplandığından vakit kaybetmeden kamyonlardan boşaltılarak, site veya işyeri önünde yığılma yapmadan "yeni yerinize" güvenle taşır.

YERLEŞTİRME

Yeni eviniz veya işyerinize ulaştığınızda eşyalarınızın montajlandığını, silinerek yerleştirildiğini görür ve huzurla mekanınızda yaşamaya devam edersiniz...